Witamy w naszym katalogu stron

  Elektryka, montaż elektroniki, - Hertom

Działalność firmy HERTOM realizowana jest kilkutorowo i dotyczy elektroinstalacji, montażu elektroniki oraz usług informatycznych. Nasze działania charakteryzują się kompleksowością dlatego dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres usług począwszy od projektu poprzez jego realizację a skończywszy na wykonaniu niezbędnych pomiarów. Działamy w zakresie telekomunikacji, energetyki i informatyki. W zakresie montażu elektroniki specjalizujemy się w lutowaniu bezołowiowym. Współpracujemy z firmą SHARP, dla której wykonujemy montaż lamp fluorescencyjnych do paneli LCD oraz elementów elektronicznych

www.hertom.pl | Szczegóły | wyświetleń: 25 | Głosuj Głosów: 24

  Traczyk.pl - Instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa, prz

Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oswietlenia i wentylacji, kontrola okresowa, przeglady, klimatyzacja, wentylacja, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna, kosztorysowanie, nadzory, kurtyny powietrza, wykladziny podlogowe, scianki GK i Al. wykonczenie wnetrz, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektow i ruchu firm, Wroclaw, http://www.traczyk.pl , rok zalozenia 1984 tel. 600 700 133 e-mail: firma@traczyk.pl http://www.traczyk.pl

www.traczyk.pl | Szczegóły | wyświetleń: 9 | Głosuj Głosów: 8

  Audyty

Zajmuję się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej dla wszystkich budynków oddawanych do użytku i nie tylko. Świadectwa energetyczne czy Certyfikat energetyczny wykonuję rzetelnie i terminowo. Tylko u mnie najtańsze certyfikaty energetyczne w woj. podlaskim i woj. warmińsko-mazurskim.

www.e-certyfikaty24.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 2

  Naprawy elektryczne Warszawa

Strona grona profesjonalistów, którzy proponują naprawy elektryczne Warszawa i służą pomocą w każdej sytuacji związanej z elektryką. Kilkuletnie doświadczenie owocuje w posiadaniu grona zadowolonych klientów, wydających liczne, pozytywne rekomendacje.

www.elektrofarm.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Agregat prądotwórczy, ceny

Nasz sklep w Kielcach oferuje najlepsze agregaty prądotwórcze wszystkich renomowanych firm. Dzięki napięcie będzie utrzymane na każdej budowie, a czas pracy nie wydłuży się bo nie będzie uzależniony od dostaw prądu z elektrowni. Agregaty z naszej oferty są produktami najwyższej klasy, zapewniają wielogodzinną pracę nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych, w razie awarii agregatu, oferujemy pełny serwis ze wszystkim częściami zamiennymi, tak aby naprawa urządzenia nie trwała długo i możliwy był jak najszybszy powrót do pracy.

www.agregaty.ternol.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Czy określenie PCV jest odpowiednie?

PCV to skrót pochodzący od od poly(vinyl chloride).Skrót ten jest powszechnie stosowany, natomiast jest on z punktu widzenia języka polskiego niepoprawny - poprawnie skrót powinien brzmieć PCW. To określenie jest również popularne, jednakże siła reklamy i niewiedza wyparła prawidłowe nazewnictwo. Określenie PCV nie jest także poprawne z mowie miedzynarodowej.W obrocie handlowym występuje wiele rodzajów PCW, który rożni się procentowym udziałem czystego polichlorku winylu i plastyfikatora. Spotyka się takie odmiany handlowe jak polwinit czy polwiplast. Tworzywa te otrzymywane są w wyniku polimeryzacji monomeru - chlorku winylu. Tak powstałe tworzywa posiadają właściwości termiczne, wyróżnia się dużą wytrzymałością mechaniczną, sa odporne na działanie wielu rozpuszczalników. okna szczecinZaprojektowane tworzywa podlegają obróbce chemicznej i wzbogacaniu w kilka składników poprawiających ich właściwości termiczne , a ponadto mechaniczne.Stanowią one podstawę produkcji wysokogatunkowych profili PCW znajdujących własne użycie w wielu miejscach. Sposobność budowy dowolnych przekroi pozwala na zastosowanie ich uniwersalne wykorzystanie w przemyśle budowlanym. szczecin okna. Jedną z najwazniejszych cech polimeru jest jego niebiodegradowalność.

www.akka.info.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Kanalizacja

Zapytano mnie tam głównie o to, co się dzieje w moim życiu. Cóż mogłam odpowiedzieć na takie pytanie? Nic się takiego nie dzieje. Poza paru niecodziennych spraw to wszystko idzie całkowicie pomyślnie. To natomiast nie wystarczało moim rozmówcom. Chciano ze mnie wydusić informacje co dzieje się w sprawie budynku na ulicy Konwaliowej. Największym problemem są tam pozwolenia na wszystkie ulepszenia. Kanalizacja jest w takim stanie, że wyłącznie czekać jakiegoś pęknięcia rury. Znaczy to mniej więcej, że bez znajomości nie ruszymy ze sprzedażą mieszkań w tej lokalizacji. Niemniej jednak jest ona łakomym kąskiem dla wielu przedsiębiorców. Nie chcemy jednakże wprowadzać w błąd ewentualnych nabywców i dokonywać transakcji przed naprawą wszelkich usterek. Właśnie w tym celu moja koleżanka zaprosiła mnie na spotkanie. Dawno się nie widziałyśmy i nie podejrzewałam jej o takie niecne plany. W dodatku nie miałam najmniejszego pojęcia, że pracuje ona dla konferencji. To znacznie ograniczyło nasze kontakty na przyszłość. Nie będę z nimi pertraktować, ponieważ nie wchodzę w chore sytuacje. Wielu ludzi zdaje się nie wiedzieć, że takie posunięcia są niezgodne z etyką pracy.torr

www.rurybetonowe.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  nieruchomości łódź

Zakup domów i mieszkań obecnie nie jest kłopotem, jeśli masz gotówke zakup nieruchomości łódź jest dla ciebie ponieważ kupisz dzisiaj te same lokalu o 30-40% taniej niż dawniej, ceny się troche urealniły niemniej jednak nie zmieniło to faktu że dużo trudniej jest wziąć kredyt hipoteczny, jeśli nie masz kasy na nieruchomości łódź to możesz zapomnieć o kupnie swojego mieszkania bez solidnych zabezpieczeń. Banki się wycwaniły żądają porządnych zabezpieczeń, ponadto nie zaciągniesz już kredytu hipotecznego na 110% wartości lokalu, powinieneś posiadać także wkład własny, nieruchomości łódź nie są dużo tańsze od tych z aglomeracji warszawskiej mimo iż w regionie łódzkim zarobki są znacznie niższe ceny mieszkań są zwyczajnie chore. Kupno domów i mieszkań nawet na obrzeżach miasta idzie w miliony, nie gorzej już zainwestować w biznes online i osiedlić się na wsi za 1/5 kosztów wybudujesz analogiczny mieszkanie. Jeżeli już jesteś w stanie pracować przez Internet nie przepłacaj, ceny mieszkań czy domów w aglomeracjach są nie adekwatne do jakości życia jaką się uzyskuje, będziesz nadal tonął w korkach jadąc do pracy.

www.jaworski-nieruchomosci.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne to jedna z opcji, jaka wchodzi w obszar opcji firmy ISD. Trzeba dodać, że priorytetem firmy jest stworzenie nam ciepłego domu, jaki będzie nie tylko bardzo nowoczesny, ale również przystosowany do potrzeb klienta. Więcej na stronie internetowej.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą witrynę.

www.isd.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Intalacje elektryczne, telewizyjne i internetowe w domu

Witryna jest stroną korporacyjną, opisuje ona zakres działań przedsiębiorstwa TTL SYSTEMS, które para się pracami instalacyjnymi. Jeżeli potrzebujesz specjalistów w dziedzinie sieci elektrycznych, sieci telewizyjnych albo sieci internetowych różnych technice, zapraszamy na stronę. Witryna zawiera priorytetowy wykaz cen usług wykonywanych przez fimę, mini raport oraz zakładkę kontaktową umożliwiającą nawiązanie współpracy.

www.telewizja.szczecin.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

1  2