Witamy w naszym katalogu stron


197 Wyniki dla 
duże zdjęcia

  BUMAG STUDIO - FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Wysokiej jakości, wyjątkowe i niebanalne zdjęcia ślubne. Nowoczesny i dynamiczny reportaż ślubny z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii i przyjęcia weselnego. Oryginalne i nieszablonowe sesje plenerowe. Sesje zaręczynowe, rodzinne, portretowe, brzuszkowe, ... Profesjonalna postprodukcja - wszystkie zdjęcia poddane są pełnej autorskiej obróbce cyfrowej. Indywidualne podejście do każdego zlecenia. Fotografuję w całej Polsce i Europie. Zapraszam na www.bumagstudio.com

www.bumagstudio.com | Szczegóły | wyświetleń: 47 | Głosuj Głosów: 0

  Moje okolice

Strona prywatna Eugeniusza Brozdy przedstawiająca zdjęcia ładnego krajobrazu łąkowo-leśnego małej wsi Szramowo leżącej w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie Brodnica. W miejscowości tej można zobaczyć gniazda bocianie, rzekę Drwęcę i jezioro Szramowo. Strona ukazuje ciekawe miejsca tej wsi i Pojezierza Brodnickiego na przykładzie jeziora Bachotek. A poza tym można się trochę rozerwać czytając zamieszczone dowcipy.

eugeniusz.brozda.w.interia.pl | Szczegóły | wyświetleń: 32 | Głosuj Głosów: 33

  Obrazki na naszą klasę

W ostatnich latach w Internecie byliśmy świadkami niesamowitego rozwoju formy wizualnej, czy obrazkowej całej blogosfery, a też niektórych stron tematycznych i portalowych. Jeśli otworzyć np. portal o2.pl widać na pierwszy rzut oka, że strona ta przygotowana jest „dla oka”. Praktycznie 99% treści strony to najprzeróżniejsze obrazki, galerie, czy fotki, nawet w odniesieniu do wydarzeń politycznych. Czy więc nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej leniwe? Za leniwe aby czytać tekst pisany? Coraz większą popularność odnotowują przeróżne strony internetowe umożliwiające zakładanie galerii , a dodatkowo fotoblogów, gdzie można wrzucać nieograniczoną ilość swoich zdjęć, czy obrazków, które następnie wyszukiwane są przez tysiące ludzi. Nawet największy polski portal nasza-klasa.pl zdaje się opierać przede wszystkim na zdjęciach i obrazkach do tzw wklejek, czyli obrazków wykonanych tylko po to, aby można było na nich przypiąć pinezkę oznaczającą naszego znajomego. Galerie niektórych osób przekraczają kilkaset zdjęć i obrazków w tym serwisie mimo wprowadzeniu opłat za wgrywanie obrazka po przekroczeniu odpowiedniego limitu. Renesans w dziedzinie obrazkowej rozpoczął się na świecie na długo przed rozpropagowaniem go w Polsce. Serwisy typu photobucket, czy flickr posiadają gigantyczny zasięg generując potężne przychody z reklam, a całość oparta jest właśnie o oglądanie obrazków i zdjęć. Dzięki takim serwisom bardzo łatwo jest odnaleźć fajne obrazki. W polsce bardzo popularne są serwisy, z których można pobrać gotowe obrazki i wklejki, nie tracąc czasu na ich ręczne miksowanie, co często wymaga wiedzy graficznej oraz dodatkowo umiejętności obsługi programów graficznych typu photoshop. Z takich stron można pobrać najwyższej jakości obrazki na nasza klasę, stronę www, albo bloga. Zazwyczaj wszystkie obrazki umieszczone są w kategoriach i starannie opisane. Niektóre z nich są specjalnie przystosowane do zamieszczenia ich w serwisie nasza-klasa.pl, posiadają pola na przypinanie pinezek inne są animowane i przystosowane do osadzenia ich w notce blogowej, albo stronie domowej. Moderatorzy stron zwykle bardzo często aktualizują bazy tych stron, regularnie dodając wiele nowych obrazków, które następnie opisują i katalogują.

obrazki.joe.pl | Szczegóły | wyświetleń: 13 | Głosuj Głosów: 0

  Akcesoria GSM eXtremestyle

Strona produktowa akcesoriów GSM marki eXtremestyle. Pełen zbiór oraz opis i zdjęcia akcesoriów do telefonów komórkowych, Tabletów, nawigacji GPS i Netbooków. Marka eXtremestyle istnieje od 2003 i na początku zajmowała się tylko akcesoriami GSM do telefonów. W miarę rozwoju eXtremestyle rozszerzyła swój asortyment o akcesoria do nawigacji GPS oraz Tabletów i Netbooków. Głównymi kategoriami akcesoriów są: etui na telefony, ładowarki samochodowe, uchwyty na telefony i GPS oraz anteny do modemów Huawei i ZTE. Rzeczami, które wyróżniają akcesoria GSM eXtremestyle są ich jakość i uniwersalność. Dzięki temu nasi klienci hurtowi mają pewność, że towar zostanie bez problemu sprzedany. Pomimo posiadania dużej liczby odbiorców hurtowych, takich jak: hurtownie GSM, komisy telefonów komórkowych, punkty operatorów telefonii GSM i inne sklepy marka stale poszukuje klientów zainteresowanych sprzedażą akcesoriów GSM w kraju i za granicą.

www.extremestyle.pl | Szczegóły | wyświetleń: 9 | Głosuj Głosów: 0

  Biuro matrymonialne SERENADA

Oferty matrymonialne i matrymonialno-partnerskie ze wszystkich regionów kraju i zagranicy. Biuro posiada bogatą bazę ofert, kojarzenie par na profesjonalnym poziomie. Polecamy interesujące oferty z Europy, USA i Kanady. Członkostwo w naszym Biurze stwarza osobom stanu wolnego duże szanse na wygranie z samotnością. Zapraszamy.

www.serenada.pl | Szczegóły | wyświetleń: 8 | Głosuj Głosów: 2

  Uwodzenie

Feniks-Uwodzenie.pl pomoże Ci osiągnąć Twój cel w relacjach z kobietami przez eskalację dotykiem. Bez względu na to czy jest to stały związek czy cieszenie się luźnymi znajomościami opartymi na seksie. Zanim zdecydujesz się na spotkanie z nim musisz być gotowy na duże zmiany w Twoim życiu. Relacje z kobietami nie zawsze są łatwe. Nasza strona możne ci przybliżyć tajniki kobiecych zachowań i relacji z mężczyzną. Być może nauczysz się jak skutecznie zdobyć kobietę. Sam sprawdź nasze porady i rady.

www.feniks-uwodzenie.pl | Szczegóły | wyświetleń: 7 | Głosuj Głosów: 1

  Haccp Poznań

Wdrażamy systemy zarządzania jakością na wszystkich szczeblach przemysłu spożywczego i paszowego. Obsługujemy zarówno duże markety jak i małe sklepiki, ekskluzywne restauracje jak i budki z kebabami, punkty sprzedaży pasz i wytwórnie, sklepy mięsne, ubojnie, masarnie, chłodnie... Normy ISO wdrażamy we wszystkich rodzajach działalności od firm budowlanych przez przedsiębiorstwa o bardzo wyspecjalizowanym zakresie usług po instytucje państwowe. Pracujemy dla dużych, średnich, małych i mikro przedsiębiorstw. Do każdego klienta podchodzimy z największym zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

www.best-quality.pl | Szczegóły | wyświetleń: 4 | Głosuj Głosów: 1

  Fotografia ślubna Siedlce

Fotografia to sztuka uchwycenia tego co piękne i niepowtarzalne, tego co zostawia w sercu najpiękniejszy ślad. Chwila wzruszenia przy błogosławieństwie, mistycyzm ceremonii ślubnej, radość i zabawa na przyjęciu weselnym, to jest to, co pragniemy oddać na naszych zdjęciach. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe więc podchodzimy i przygotowujemy się do niego bardzo indywidualnie. Gwarantujemy przez to unikatową, niepowtarzalną, a zarazem piękną pamiątkę ślubu w postaci zdjęć.

www.zaslubiny.com | Szczegóły | wyświetleń: 4 | Głosuj Głosów: 3

  Morskie Klimaty

Morskie Klimaty galeria fotografii ukazujących morski świat bałtyckiego wybrzeża. Nastrojowe fotografie odzwierciedlające klimat portów i kurortów. Galeria Fotografii Morskie Klimaty, to świat utrwalonych na fotografii spełnionych marzeń i świat bez obowiązków, pracy, codziennego pośpiechu w którym na zdjęciach odnajdziecie Państwo niezwykłe chwile, które dzięki fotografii nigdy nie przeminą. Zdjęcia nadbałtyckich plaż, nadbałtyckich miejscowości, zabytków, historii, wypoczynku czy pejzaży nad rodzimym morzem oraz wybrzeża ze swoimi zabytkami, historią i pięknem...

www.stockpressphoto.eu | Szczegóły | wyświetleń: 3 | Głosuj Głosów: 2

  Sklep jubilerski

Orchis jubiler to sklep jubilerski który może pochwalić się szeroką ofertą pierścionków zaręczynowych ze złota i srebra, eleganckich obrączek ślubnych, niepowtarzalnych kolczyków oraz pierścionków dla dorosłych i dla dzieci, bransoletek dla kobiet oraz stylowych sygnetów dla mężczyzn. Nad odpowiednim doborem biżuterii do oferty sklepu jubilerskiego czuwa specjalnie do tego przygotowana obsługa, która oferuje także pomoc klientom podczas dokonywania zakupów i służy radą. Orchis jubiler stworzył internetowy sklep jubilerski który jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pozwala na wygodne zapoznanie się z ofertą, poprzez dużą ilość opisów biżuterii okraszonych zdjęciami. Aby klienci mieli pewność że sklep jubilerski Orchis sprzedaje biżuterię o bardzo wysokim standardzie wykonania, każdy sprzedawany w sklepie wyrób posiada wymaganą cechę probierczą.

www.orchis-jubiler.com | Szczegóły | wyświetleń: 3 | Głosuj Głosów: 0


(1) 2 3 4 ... 20 »