Witamy w naszym katalogu stron

  Przezwajanie silników elektrycznych

Świadczymy usługi remontowe oraz serwisowe dla szerokiej gamy maszyn elektrycznych tj. silników elektrycznych, transformatorów, prądnic i innych. Wykonujemy remonty mechaniczne urządzeń elektrycznych, zajmujemy się instalacjami elektrycznymi, świadczymy usługi spawalnicze.Prowadzimy sprzedaż silników elektrycznych

www.abi-serwis.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Certyfikaty energetyczne Kraków

Firma J. G. Cert - dom świadczy usługi z zakresu wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Oferta reklamowanej firmy, znajdująca się na stronie, tyczy się tylko Krakowa i Małopolski, dlatego też świadectwa takie to certyfikaty energetyczne Kraków.

www.certdom.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Alarmy

Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa lokal mieszkalny, sklep, biuro, magazyn a też każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.Oferujemy Państwu najnowocześniejsze i najpewniejsze rozwiązania w zakresie szeroko rozumianych systemów alarmowych, a w szczególności alarmy, systemy sygnalizacji i włamania, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, instalacje domofonów oraz usługi telekomunikacyjne.Problem właściwego zabezpieczenia określonej domów i mieszkań jest kwestią szalenie istotną i złożoną. Właściwy, pozbawiony słabych punktów, system alarmowy jest przecież gwarantem spokoju i poczucia bezpieczeństwa naszych nabywców. Zapewnienie Państwu owego spokoju i bezpieczeństwa jest naszym zadaniem nadrzędnym, dlatego do każdego zapytania z Państwa strony podchodzimy indywidualnie, ustalając, przy Państwa czynnym udziale, projekt i propozycję najodpowiedniejszego systemu dla danej nieruchomości.W związku z tym, prosimy naszych kontrahentów o bezpośredni kontakt z nami w celu umówienia się na spotkanie i określenia wstępnych warunków projektowanego systemu alarmowego. Spotkanie jest niezobowiązujące i do Państwa należy ostateczna decyzja o powierzeniu nam swojego zaufania i rozpoczęciu instalacji. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszymi usługami.

www.alarmtronik.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Usługi elektroenergetyczne

Staranność i dokładność to atuty firmy MI-DAN, która kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Świadczone usługi elektroenergetyczne są wysokiej jakości dzięki wsparciu nowoczesnej techniki. Firma konserwuje istniejące sieci energetyczne i pracuje przy budowie nowych. Zapraszamy!

mi-dan.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Audyty energetyczne - Energero

ENERGERO jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Zajmujemy się : ·Sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne); ·Sporządzaniem audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji; ·Optymalizacją zużycia energii na cele grzewcze, ciepłej wody użytkowej, oświetlenia i klimatyzacji w obiektach istniejących; ·Termowizją budynków i urządzeń. Wykonane badanie termowizyjne jest dokumentowane w formie zdjęć termowizyjnych, a wyniki przedstawione w formie raportu z przeprowadzonych badań. Dysponujemy profesjonalnych sprzętem o wysokiej rozdzielczości oraz najnowszym oprogramowaniem.

www.energero.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Prace Wysokościowe

Firma Linarem specjalizującej się w pracach wysokościowych, wykonywanych z zastosowaniem technik linowych w miejscach trudno dostępnych. Kadrę firmy tworzą wykwalifikowani technicy. Szeroka gama oferowanych usług oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w obrębie prac na wysokości oraz prac dekarskich. Dostęp na obiekt technikami linowymi pozwala na znaczne zredukowanie kosztów przedsięwzięcia. Usługi wysokościowe, odstraszanie ptaków, kolce na gołębie, siatki przeciw ptakom, montaż reklam, odśnieżanie dachów, remonty dachów, montaż zabezpieczeń przed upadkiem,

www.linarem.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2