Witamy w naszym katalogu stron

  Kurs AutoCad

Centrum Szkoleń Inżynierskich - specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu mechatroniki oraz różnych technik inżynierskich. Szkolenia certyfikatów energetycznych, integracja systemów automatyki, inventor, programowanie, programowanie PLC, projekty automatyki przemysłowej, systemy automatyki, hydraulika siłowa. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, nowoczesne metody nauczania są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług. Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Woj. UP Katowice.

Premium
emt-systems.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 3

  Szkolenia administracja Katowice

Trenerzy i wykładowcy PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia to wybrani przez nas wysoce praktyczni profesjonaliści - zespół wysokiej klasy specjalistów. Zaprosiliśmy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktyczne podejście. Doświadczenie w biznesie, przygotowanie pedagogiczne, charyzma oraz dobre podejście do uczestników szkoleń – to ich główne cechy. Wszystkie nasze programy szkoleniowe mają charakter autorski i mogą być konstruowane uwzględniając wcześniejszą analizę potrzeb Klienta. Realizując szkolenia na zlecenie w danej firmie optymalnie dopasujemy program, skuteczną metodę dydaktyczną, najlepszego wykładowcę oraz czas i miejsce szkolenia. Oferujemy Państwu umiejętności i wiedzę w oparciu o ogólnoświatowe trendy biznesowe oraz zmiany prawne jakie nastąpiły po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

Premium
eck-prestige.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 2

  Dobra szkoła jazdy

Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to bardzo dobre przygotowanie zarówno teoretyczne jak również praktyczne do egzaminów na prawo jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra instruktorów pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze uśmiechnięci instruktorzy to jest recepta na bardzo wysoką zdawalność. Zapraszamy na stronę http://rolka.wroclaw.pl

Premium
rolka.wroclaw.pl | Szczegóły | wyświetleń: 4 | Głosuj Głosów: 2

  Medycyna Chińska - szkolenia

Strona zawiera kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską (akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna TCM ) w Polsce. Wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń (podstawowe i zaawansowane) dotyczących TCM. Krótka charakterystyka wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Premium
szkoleniatcm.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 1

  Prace maturalne 2012, Prezentacje maturalne

Proponujemy Wam 1900 wyselekcjonowanych przykładowych prezentacji maturalnych przyporządkowanych do ponad stu najpopularniejszych motywów literackich. Wystarczy znaleźć swój temat i zamówić, a wybrana praca znajdzie się na Twoim mailu w 5 minut. Każda praca maturalna posiada wszystkie elementy zgodne z CKE. Zapoznaj się z opisem naszej strony - dowiedz się jak przygotować się do egzaminu i pozwól sobie pomóc przy prezentacji maturalnej. Jednocześnie dbamy o wysoki standard usług, poprzez szybką wysyłkę i kontakt z Klientem. Po co zwlekać, zamów swoje prezentacje maturalne, prace maturalne już dziś!

Premium
www.maturalneprezentacje.eu | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 1

  Sale konferencyjne Warszawa

Wystarczy że wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w banalny sposób odnajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Wiele uroczych miast takich jak Warszawa oferuje bardzo fajne miejsca na urządzenie konferencji. Dobrym miejscem na zorganizowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i powiększają ich kwalifikacje. W naszym serwisie możesz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Promuję wykupienie reklamy w naszym portalu. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie zaopatrzonymi salami konferencyjnymi.

Premium
www.salakonferencyjnawarszawa.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Gotowe prace maturalne na 100% Pomożemy!

Oferujemy zbiór prezentacji maturalnych dla abiturientów przystępujących na maturze do egzaminu ustnego z języka polskiego. Prace spełniają wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która odpowiada za organizację i przeprowadzenie egzaminów w polskich szkołach. Ponadto, oferowane przez nas prace maturalne otrzymasz w wyjątkowo niskiej cenie oraz błyskawicznie po dokonaniu przelewu! Prace maturalne zgromadzone w Serwisie pomogą Ci w zdaniu egzaminu ustnego z języka polskiego. Sprawdź nasze prace maturalne! Każda prezentacja maturalna jest wyjątkowa.

Premium
www.prezentacjamaturalna.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Szkolenia

Szkolenia dla Ciebie to serwis poświęcony tematyce rozwoju i pomocy pracowników. Doskonalenie swoich umiejętności to niezbędny punkt ścieżki kariery. Rynek szkoleniowy rozwija się bardzo dynamicznie, firmy poszerzają swoją ofertę, dostosowując rynku. Portal SzkoleniaDlaCiebie.pl służy prostej i skutecznej wymianie informacji pomiędzy osobami poszukującymi szkoleń i kursów a ich dostawcami. Oferujemy bogatą ofertę szkoleniową z całego kraju, katalog firm szkoleniowych, bazę ośrodków konferencyjno-szkoleniowych, firm organizujących imprezy integracyjne oraz kursy językowe dla firm. Przejrzysta prezentacja wpisów i wyszukiwarka pozwalają użytkownikom dokonać optymalnego wyboru oferty.

Premium
www.szkoleniadlaciebie.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 0

  Kurs prawa jazdy Kraków

Wybór szkoły jazdy w dużej mierze decyduje o szansie powodzenia na egzaminie na prawo jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców Pirat w Krakowie to szkoła, której można bez mrugnięcia okiem zaufać. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnym instruktorom, szkoła cieszy się dużą zdawalnością kursantów. Organizujemy kursy teoretyczne i praktyczne na kategorie A (motocykl) oraz B i C (samochody osobowe). Ponadto oferujemy możliwość rozłożenia opłat na dogodne raty oraz atrakcyjne zniżki dla uczniów i studentów. Szczegóły na stronie.

Premium
oskpirat.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

  Nauka jazdy Warszawa

Ośrodek Prawa Jazdy Q-Mobil, współorganizuje kursy szkoleniowe na prawo jazdy kat. B w Warszawie, oraz jazdy doszkalające Warszawa, dla wszystkich mających potrzebę prawidłowo podkształcić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Odlewnicza, Powstańców Śląskich, Radarowa, lub w każdym Ośrodku Egzaminowania na terenie kraju . Współorganizowane przez Auto-Szkołę Q-Mobil , kursy na prawo jazdy w Warszawie, wyróżniają się profesjonalnym nastawieniem do osoby nauczanej, oraz ponadprzeciętną zdawalnością egzaminów, przez własnych kursantów . Autoszkoła Q-Mobil, to także możliwość typu: jazdy doszkalające Warszawa z podjazdem do doszkalanego kursanta. Doszkalanie w pierwszej kolejności głównie polecamy dla uczniów, które zakończyły szkolenie na prawo jazdy, lecz aczkolwiek nie zdobyły wymaganych zdolności kierowania autem, dopuszczających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy. Wykonywana przez nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców , nauka jazdy Warszawa jest przede wszystkim dobra

Premium
www.qmobil.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 0

1  2  3  4  5  6