Witamy w naszym katalogu stron

  Kurs angielskiego

Etutor to nowoczesny, interaktywny kurs nauki angielskiego online oferowany przez firmę Lang Media. Etutor umożliwia naukę angielskiego na różnych poziomach zaawansowania i o różnych profilach. Szczególną popularnością cieszą się kurs ogólne i kurs Gramatyka angielska szczególnie polecany dla uczniów szkół średnich i studentów. Interaktywna nauka angielskiego online z eTutor.pl. Kurs angielskiego udostępniony przez serwis pozwala na szybką naukę angielskiego angielskiego w mowie i piśmie. Gramatyka angielska w programie dydaktycznym eTutor.pl jest znacznie łatwiejsza do zapamiętania niż w klasycznych kursach angielskiego. Adaptacyjna technika powtarzania pozwala na najefektywniejsze utrwalanie zdobytej wiedzy.

Premium
www.etutor.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Korepetycje Lubelskie

Learnfun to portal z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Ogłoszeniodawcy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić ofertę – między innymi język angielski, chemia, fizyka, biologia, matematyka. Zarówno dodawanie, jak i przeglądanie ogłoszeń jest darmowe. Ka?dy zarejestrowany użytkownik ma możliwość edycji swoich ofert, które pozostaje w portalu tak długo, jak chce użytkownik. strona przyciąga uwagę wysmakowanym minimalizmem.

Premium
learnfun.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Professo - angielski z dojazdem we Wrocławiu

CJ Professo oferuje standardowe oraz profilowane kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego jak również szkolenia językowe dla firm z dojazdem do Klienta na terenie Wrocławia i okolic. Zapewniamy m.in. doświadczoną wykwalifikowaną kadrę lektorów, metodę nauczania dobraną indywidualnie do każdego z naszych Klientów, testy kontroli postępów, bezpłatną multimedialna bibliotekę językową dla naszych Klientów.

professo.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Kurs japońskiego

Wyraz Benkyo oznacza w języku japońskim "studiowanie". Istnieje powszechne zdanie, że japoński jest niezwykle trudny, a zdecydowanie się na jego studiowanie to ogromne wyzwanie. Nic bardziej mylnego! Gramatyka japońska jest dziecinnie łatwa i zdecydowanie nie ma porównania z tak problematyczną gramatyką języka polskiego. Z kolei zapamiętywanie "krzaczków" czyli znaczków kanji (czyt. kandzi) może być doskonałą rozrywką!Jak w przypadku jakiegokolwiek innego języka, nauka języka japońskiego wymaga wytrwałości i samozaparcia. Bez tego ciężko osiągnąć zadowalające wyniki. Parę razy tygodniowo należy spędzić kilkanaście czy kilkadziesiąt minut na nauczenie się kilku słów, zasad gramatycznych czy znaczków japońskich. Nie jest to jednak trudne, jeżeli nauka sprawia przyjemność.BENKYO to strona dla ludzi pragnących nauczyć się języka japońskiego, zafascynowanych tym niesamowitym krajem i kulturą Japończyków.Te lekcje japońskiego pomyślane są zarazem dla osób, które przedtem nie miały do czynienia z językiem japońskim, jak również dla osób, które już znają podstawy i pragną się dowiedzieć czegoś jeszcze.Od wiedzy na tematy fundamentalne takie jak: czytanie sylab, pismo (hiragana, katakana, kanji) czy zwroty grzecznościowe, poprzez podstawy gramatyki aż do bardziej zaawansowanych własności - to wszystko znajdziesz na stronie benkyo.pl.Uczenie się japońskiego może satysfakcjonować. My podpowiemy Ci nie tylko CZEGO się uczyć, lecz również JAK się uczyć. Dzięki nam nabierzesz przekonania, iż japoński nie jest taki trudny jak większość sądzi.Na naszej stronie poznasz także niesamowite i frapujące informacje na temat Japonii, także te mniej popularne, o których zwykle raczej się nie wspomina. Obalimy również także kilka mitów o Kraju Kwitnącej Wiśni.Serdecznie zapraszamy także do naszego forum - gdzie można zapytać na temat czegokolwiek, co związane z Krajem Kwitnącej Wiśni i językiem japońskim i poznać ciekawych ludzi.

benkyo.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  CAE

Wielu z nas zastanawiało się z pewnością nad tym jak to jest, że jeden człowiek posiada intuicyjność uczenia się języków obcych a inny nie. To co o tym decyduje nie jest jeszcze do końca ewidentne i dlatego nie można stymulować tych partii mózgu, które się woli, by osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Co za tym idzie nie możemy wpłynąć tak na nasz układ nerwowy, aby jak najlepiej i co najważniejsze najszybciej uczyć się języka. Można uczyć się na wiele sposobności. Wymyślane są przeróżne technologie, które posiadają za zadanie spowodować, że nauczymy się języka prędko, ale też trwale. Nauka języków jest o wiele efektywniejsza jeżeli już zaczyna się w młodym wieku. Kierując się tą zasadą trzeba pamiętać, że im przedtem zaczniemy tym nie gorzej taką wiedzę przyswoimy. Nie posiada najlepszego sposobu na sprawdzenie swojego obycia z językiem. Można to zrobić np przez szereg egzaminów. Język brytyjski posiada kilka stopni licencji. Jednym z nich jest CAE. Rozwinięcie tego skrótu to Certificate of Advanced English. Etap trudności jest tu wysoki, niemniej jednak zdobycie takiego certyfikatu cieszy się później uznaniem i otwiera wiele drzwi do drogi do sukcesu zawodowego.

www.tfls.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Szkoły angielskiego

Mamy nadzieję, że informacje o metodach nauczania języka angielskiego zawarte na naszej stronie pozwolą Wam wybrać tą metodę lub nawet kilka metod by móc udać się do szkoły językowej na lekcje próbne i potwierdzić swój wybór. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na stronie.

www.angielski.epolen.eu | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Słownik angielsko polski

Słownik angielsko polski to doskonały sposób dla każdego z nas na opanowanie słownictwa obcojęzycznego. Oferta ta cechuje się wysoką jakością i doskonałą obsługą. Poza tym warto mieć na uwadze, że jeśli interesuje nas taka oferta warto zapoznać się z informacjami na stronie internetowej.

www.biznes.translatica.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Angielski Poznań

Zapraszamy na kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka języków obcych przebiega u nas skutecznie i przyjemnie. Nasi lektorzy sprawiają, że kursy językowe stają się przyjemnością a efekty nauki są szybko widoczne i mogą być wykorzystane w życiu codziennym i zawodowym. Naszym priorytetem jest wysoka jakość nauczania języków obcych i profesjonalna obsługa. Szkoła Językowa zapewnia miłą atmosferę, dzięki której każdy czuje się u nas wyjątkową osobą.

www.karinen.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Kursy językowe

Nie ma sensu w naszych czasach udowadniać, że nauka języka angielskiego to absolutna konieczność - a przynajmniej jeżeli posiadamy odrobinę większe dążenia, niż by do końca życia robić rzeczy nie potrzebujące umiejętności. Język nie tylko umożliwia efektywnie rozwijać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje, ale również wyszukiwać lepszych okazji. Oprócz samej znajomości danego jęzka, warto też mieć tego dowód - to znaczy adekwatny certyfikat. Stanowi on idealne uzupełnienie naszego Curriculum Vitae, faktycznie zwiększając nasze szanse podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Który certyfikat jednak wybrać? Jest ich wiele, jedne tańsze, inne kosztowne - czym się kierować?

angielski.channelsvault.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Angielski dla firm warszawa

Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!

vega-english-courses.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2