Witamy w naszym katalogu stron

  SLIDE7 - Fotograf Rzeszów, Kraków

Nasza oferta fotografii ślubnej skierowana jest dla każdego kto chce mieć wyjątkowe i inne zdjęcia niż te tradycyjne. Jako młodzi, energiczni i kreatywni fotografowie, staramy się oferować całkiem inne usługi fotografii ślubnej. Prócz standardowych zdjęć, które może wykonać każdy oferujemy także zdjęcia bardziej innowacyjne. Nasze zdjęcia to nie tylko pamiątka ze ślubu, ale także fotoreportaż czy też dokument ślubny. Wykonujemy zaaranżowane zdjęcia w plenerze i studio fotograficznym. Planujemy scenariusze fotograficzne, wykonamy portrety rodzinne i osobowe. Możemy wszystko zaplanować lub tez pstrykać zdjęcia bardziej spontanicznie. Wszystko według klienta z dodatkiem naszych innowacyjnych pomysłów. Posiadamy za sobą kilkadziesiąt sesji zdjęciowych, których próbki można zobaczyć na naszym blogu. Wraz ze swoimi aparatami jeździmy po miejscowościach z całego Podkarpacia i Małopolski. Zachęcamy do kontaktu i przekonania się, że nasza usługa jest całkiem inna niż wszystkie.

Premium
www.slide7.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 2

  Fotografia ślubna Siedlce

Fotografia to sztuka uchwycenia tego co piękne i niepowtarzalne, tego co zostawia w sercu najpiękniejszy ślad. Chwila wzruszenia przy błogosławieństwie, mistycyzm ceremonii ślubnej, radość i zabawa na przyjęciu weselnym, to jest to, co pragniemy oddać na naszych zdjęciach. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe więc podchodzimy i przygotowujemy się do niego bardzo indywidualnie. Gwarantujemy przez to unikatową, niepowtarzalną, a zarazem piękną pamiątkę ślubu w postaci zdjęć.

www.zaslubiny.com | Szczegóły | wyświetleń: 4 | Głosuj Głosów: 3

  Oprawa bankietów okolicznościowych

Duet „Violicanto” powstał w 1999 roku. Jesteśmy zawodowymi muzykami, którzy profesjonalnie uświetnią każdą uroczystość. Gramy na bankietach firmowych, wernisażach oraz uroczystościach rodzinnych takich jak przyjęcia weselne, jubileuszowe, komunijne. Każdego roku uświetniamy wigilijne przyjęcia firmowe, wykonując najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy. Oprawa muzyczna ślubów w naszym wykonaniu cieszy się szczególnym uznaniem. Organy, skrzypce i piękny śpiew operowy pozostawiają słuchaczom wiele wrażeń.

www.violicanto.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 1

  Fotografia ślubna Podkarpacie

Towarzyszenie parom młodym w ich najważniejszym dniu jest czymś wspaniałym, dającym możliwość zatrzymania ulotnych chwil i uczuć. Wielu fotografów idąc na ślub, idzie po prostu załatwić kolejne zlecenie; dla mnie jest to coś więcej, to przeżywanie emocji razem z innymi. Kiedy uśmiecham się do pary nie chodzi mi tylko o odwzajemnienie by ładnie wyszli na zdjęciu, ale jest to uśmiech szczery, nie wymuszony. Każdego traktuję indywidualnie, staram się jak najszybciej nawiązać więź między sobą, a parą młodą, dlatego też nie należy mi się dziwić, kiedy np. przy pierwszym spotkaniu od razu mówię do kogoś na „Ty”.

www.lukaszlukawski.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Najlepsi Fotografowie Ślubni.

Od kilku lat rynek fachowej obrazków ślubnej w Polsce jest w fazie dynamicznego rozwoju. Obok typowych kotleciarzy, którzy wręcz bez rejestrowania korporacji na czarno dorabiają sobie do wypłaty mizernymi obrazkimi, istnieją profesjonalne studia, które za obsługę ceremonii ślubnej wraz plenerem ślubnym liczą sobie więcej niż 10000zł. Jest też pełno firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), które mieszczą się wśród tymi dwoma skrajnościami. Kilka solidnych rzemieślników, którzy za przyzwoitą cenę (różną w zależności od regionu państwie), wykonają pracę która ociera się w prawdziwą sztukę, niemniej jednak jest również wielu którzy zbyt duże pieniądze, robią obrazki nie do końca artystyczne. Inni ludzie natomiast znajdujący się na rynku znajdują swojego klienta. Jeżeli już nie to wypadają z rynku.Chcielibyśmy dzisiaj zwrócić uwagę na najlepszych w branży w Polsce. Fotografowie tacy jak Ania Kalina Ciesielska, Adam Trzcionka, Mariusz Spruch, WhitesmokeStudio stanowią forpocztę rynku fotograficznego i cel do którego dąży wielu młodych adeptów sztuki fotograficznej.

www.marcinkwiek.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  zdjęcia slubne - marcin kwiek

Robiąc fotografię ślubne w tym niezwykłym czasie sam staję się jego czynnym obserwatorem. Mam wpływ na to co młodzi ze ślubu zapamiętają, jak go będą później odbierać i przeżywać. Wspomnienia z tych wydarzeń choćby ja już ich pamiętać nie będę będą żyć pośród ich i rodzin młodych poprzez bardzo długo czas, dopóki marność papieru czy innych nośników pamięci nie zgaśnie wraz z przemijającym czasem Cieszy mnie to bo najgorsze co ma możliwość człowieka spotkać to przemijanie pamięci. Wiadomo wszak że wyłącznie tyle jesteśmy warci co wspomnienia i pamięć o nas. Jeżeli zatem jakoś mogę przetrwać to właśnie w ten nieco niezwykły metodę… Ilustracje ślubne zapewnią mi znacznie dłuższe życie w pamięci osób niż jakakolwiek inny znany mi metoda

www.fotograf-slubny.info | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  witraże, lampy witrażowe

Czy nie wydaje Ci się, że Twoje otoczenie można przekształcić tak żeby było bardziej przyjazne? Czy nie było by przyjemnością przebywanie w pomieszczeniach pozytywnie oddziaływujących na Twoje samopoczucie? Czy nie Chciał/a byś lepiej w nich odpoczywać i z przyjemnością zapraszać przyjaciół? Jeśli tak tym czymś co pozwoli Ci zrealizować te zamiary są witraże. Witraże, które olśniewają grą światła i barw, różnością metod wykonania i niespotykaną kolorystyką. Witraże które ożywają pod wpływem padającego na nie światła i zmieniają się razem ze zmianą jego natężenia i intensywnością. Witraże przygotowane metodami tradycyjnymi, przy użyciu profili ołowianych i szkła witrażowego. Witraże zrobione techniką Tiffany, witraże zrobione jako kolaż, , a ponadto witraże a właściwie imitacje witraży przygotowane nowymi metodami. Tym czymś czego szukasz będą także oryginalne lampy witrażowe, w których abażury witrażowe wykonane techniką Tiffany, tak samo jak witraże są źródłem niepowtarzalnej atmosfery wywołanej grą światła i koloru. Tym czymś będą też lustra witrażowe, których tafle poprzecinane kolorowymi szklanymi aplikacjami, stają się oknami do innej przyjemniejszej rzeczywistości, a same lustra witrażowe przestają być przedmiotami użytkowymi przeistaczając się w niepowtarzalne ozdoby naszych domów. Ich uroku, zalet i niepowtarzalnej atmosfery nie odda żaden rysunek czy zdjęcie, powinno się się o tym przekonać osobiście i realnie, zobaczyć na swoje oczy i poczuć ten niepowtarzalny klimat jaki powstaje za ich przyczyną. Zapraszam do budowy nowych niekonwencjonalnych projektów, skomponowanych ze światła i barw. Jestem pewien że Ci się to spodoba.

www.pph-witraz.nazwa.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

  Tabernakulum

firma metalars istnieje od 1983r. Specjalizuje sie w produkcji i renowacji rzeczy sakralnych jak tabernakula, chrzcielnice, kielichy, oswietlenie, witraze,oraz inny nietypowych wyzywających zamówień. Pracownia wykonuje wszelkie prace artystyczne z metali kolorowych( miedź, mosiądz, brąz, srebro, itp. ). wszystkie elementy moga byc pozlacane jak i srebrzone.

www.tabernakulum.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Zespół latynoski łódź

Zespól latynoski Calipso bawi żywiołową muzyką w stylach: rumba, salsa, merenque, cza-cza, samba.W czasie występu zachęca do zabawy pokazem tanecznym. Gra na żywo-live, z dużą kulturą muzyczną!Zespól latynoski Calipso bawi żywiołową muzyką w stylach: rumba, salsa, merenque, cza-cza, samba.W czasie występu zachęca do zabawy pokazem tanecznym. Gra na żywo-live, z dużą kulturą muzyczną!

www.calipso.cappella.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 0

  DJ na wesele

Prezenter muzyczny na twoją imprezę. DJ na wesele, studniówkę, bal sylwestrowy i inne imprezy. Profesjonalna obsługa muzyczna i oświetleniowa imprez okolicznościowych. Kompleksowa organizacja imprez rozrywkowych. Wodzirej i prezenter muzyki tanecznej. Peweks Marcin Sobolewski.

www.marcinsobolewski.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2  3  4