Witamy w naszym katalogu stron

  Katalog wartościowych stron, pozycjonowanie

Katalog lista wartościowych stron internetowych WWW to taki folder który przyjmuje do indywidualnej bazy danych tylko dobre, z uwagą zrobione strony www. Muszą one spełniać bardzo dużo różnorakich kryteriów, czyli na przykład nie moga zawierać treści mocno erotycznych ani na przykład nie mogą być nie dokończone. Srona w budowie nie posiada żadnej wartości dla docelowego użytkownika. Wartościowe strony www - nie mogą być to strony kreowane tylko pod wyszukiwarki ponieważ te także zazwyczaj nie zawierają informacji która byłaby wartościowa dla użytkownika. Powinno się sobie powiedzieć jasno, że ktalog stron www który nazywa siebie wartościowym, nie może przyjmować stron które są flejtuchowato opisane. Opis powinien odzwierciedlać to co jest na danej stronie i nie może być zlepkiem nic nie znaczących słów priorytetowych. Powinien przestrzegać zasad pisowni, gramatyki i ortografii tak aby nie odrzucał użytkowników sieci Internet swoimi błędami. Należy jasno określić, że bardzo dobra strona to strona zadbana którą ktoś się opiekuje i która jest wzbogacana o nowe ciekawe informacji .

www.worthy.mardukh.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Dolnośląska baza firm

Największy portal firm z województwa dolnośląskiego. W katalogu firm znajduje się ponad 40 tysięcy informacji o firmach z Wrocławia, Jeleniej Góry, Lubina czy innego miasta z regionu dolnośląskiego. Informacje o firmach przedstawiane są w przejrzystych kartach, które to są poukładane w kategoriach, podkategoriach wg. branż. Sam spis także prezentuje się bardzo profesjonalnie posiada unikalny design co sprawa, że jest często odwiedzany przez użytkowników globalnej sieci.

www.ds.firms.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Katalog stron internetowych

Czy doprawdy sądzicie, że katalog stron jest w stanie zarobić na siebie? Jeżeli już tak to jaki musi być folder by generował jakikolwiek profit? Po pierwsze katalog powinien być zadbany i oprawiony w atrakcyjną , wyróżniającą si ena tle innych folderów szatę graficzną. Tak aby odwiedzjący nas użytkownik globalnej sieci Internet zapamiętał katalog. Po drugie musi być wygodny w nawigacji i szybki niemniej jednak dodatkowo musi miec dobrze rozmieszczone reklamy z różnego stylu sieci np adsense, adkontekst i tak dalej. To one będa generowały dochód gotówki. Po trzecie, katalog musi miec na prawdę dobre wyszukiwanie i wiele wpisów, jednak wpisy w katalogu powinny być dobrze opisane, tak ażeby było wiadomo co znajduje się na danej witrynie internetowej WWW. Dzisiejszy internauta jest niecierpliwy, nie zabawi długo na naszej stronie widząc słaby raport. Kolejna sprawią jest to że musisz gromadzić tylko ciekawe strony które posiadają jakąś wartość i pubudzającą ciekawość tekst. Do tego dochodzi częsta moderacja i tak poprzez trzy, cztery lata i może uda się zrobić całkiem fajny spis stron.

www.firmy-bydgoszcz.tk | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0