Witamy w naszym katalogu stron

  Marketing internetowy

Spędzasz z Internetem wiele godzin dziennie i w pracy i w domu? Czy wiesz jakie niebezpieczeństwa na Ciebie czyhają? Dowiedz się na co powinieneś uważać i na co zawracać uwagę, by nie ściągnąć na siebie kłopotów. Korzystaj zarówno z Internetu jak i ze wszelkich nowych technologii tak, aby wykorzystać ich możliwości w pełni. Na naszym forum możesz pytać o opinie i pomoc naszych stałych internautów.

Premium
interaktywnie.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Wiadomości internet

Blog poświęcony wiadomościom ze świata szeroko pojętego webmasteringu, traktuje o takich tematach jak szablony stron internetowych, wiadomości ze świata tworzenia stron intenetowych, wiadomości technologiczne, php, CSS, html, xhtml, skrypty, systemy, open source i wiele innych.

webdziennik.wordpress.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Jak nie dać się oszukać?

Chcesz zarobić łatwą kasę w internecie? Starasz się coś kupić w internecie? Pewnie boisz się oszustwa. Bardzo dobrze. W internecie jest dużo oszustów. Na tym blogu dowiesz się jak się ocheronić i stać się bezpieczny.

www.antyoszust.blogspot.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Katalog stron - katalogujemy od 2005 roku

Darmowy katalog zasobów polskiego internetu, przyjmujemy dobre strony, przydatne dla potencjalnych odwiedzających. Wpis do katalogu jest za darmo należy jedynie dodać go zgodnie z obowiązującym regulaminem katalogu. Zapraszam dobre serwisy do wpisów, każdą stronę można dodać tylko w jednej kategorii. Jeśli strona będzie wyjątkowo dobra moderator doda ją jeszcze do jednej kategorii bonusowo i to za darmo!

www.kataloghq.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

  Joomla

Cały tydzień zastanawiałam się nad tym co ażeby było gdybym urodziła się np ze zdolnościami w dziedzinie struktur internetowych. Jaki byłby mój los w Polsce…Doszłam do wniosku, że niedużo jest kobiet informatyków i pomimo tego, że mamy jako takie równouprawnienie, cyfra pań studiujących ten kierunek jest znikoma. Nie mówiąc już o tym, że znakomita większość z tych, które zaczynają to studiować nie dochodzi do końca. Trwają debaty na temat tego czym jest spowodowany taki stan rzeczy. Mimo tego, że wiele ich już było i pewnie wiele jeszcze powinno mieć miejsce, to nie udało się dojąć do żadnego wspólnego stanowiska w tej sprawie. Jest to spowodowane tym, że mężczyźni zgodnie twierdzą, iż Informatyka jest ich domeną i w zasadzie wyłącznie do nich powinna tu należeć Palma Pierwszeństwa. Czy ma to stwierdzenie w praktyce. Nieprosto powiedzieć, jednakże sama indywidualnie nigdy nie znałam kobiety, która zajmowałaby się na przykład systemami joomla lub podobnymi produktami z dziedziny Informatyki ogólnie rzecz biorąc. Z drugiej jednakże strony trzeba powiedzieć koniecznie, że nie ma fundamentów do tego, ażeby sądzić, że kobiety nie nadają się do tego zawodu.

www.doktorweb.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Forum wielotematyczne - QFor.pl

Prawdopodobnie najlepsze forum wielotematyczne w Polsce, wejdz, zarejestruj sie i sprawdz sam, mamy dla ciebie kilka pubudzających ciekawość rozmów, tematów, działów, , a oprócz tego bogaty dział download z filammi, muzyka grami programami , a ponadto erotyka, wszystko to w odpowiednich kategoriach, upożądkowane z estetyka oraz intuicyjnymi działami, łatwe do poruszania sie , a dodatkowo przyjemne dla oka forum w poslce, to musi byc QFor.pl ne zapychamy forum reklamami, wyskakującymi banenrami, czyste ładne szybko działające forum, dla każego Zapraszam.

qfor.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  odbitki

Na dzień obecny ilustracje robi prawie każdy ponieważ posiadamy aparat cyfrowy wręcz w telefonach komórkowych, robienie obrazków stało się tak powszechne że cykamy ich tysiące a w późniejszym czasie się zastanawiamy z których zrobić odbitki. No niestety potem wybór nie jest jużłatwy bo robimy tysiące tożsamych obrazów i niełatwo nam się zdecydować na to z których zdjęć wykonać odbitki. Ani jedna osoba za nas tej decyzji nie podejmie. Kiedyś było łatwiej, niewielki film miał 36 klatek co oznaczało że wykonamy na nim ni mniej ni więcej tylko 36 obrazów i nie mieliśmy żadnej zapewnień że wszystkie z nich będą udane. Robienie obrazków kiedyś było wielką nie wiadomą, była ta niepewność to wyczekiwanie, na dzień dzisiejszy robienie fotografii jest bezduszne, a odbitki nie są wykonywane bo nie wiadomo na które fotografię się zdecydować tak ich jest dużo. Fotografia zatraciła ducha, stała się bezduszną czynnością, kiedyś była sztuką, nie sztuką jesc cykać fotografię seriami tj byśmy robili film, w każdym momencie któreś w końcu wyjdzie, sztuką jest zrobić jedno zdjęcie jedno na tysiąc z którego zrobimy odbitki i które zapamiętamy, całą sytuację w której było wykonywane.

www.twojeodbitki.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Admr - projektowanie stron internetowych Gorzów

Pomogę Państwa spółce wystartować w sieci - dobiorę odpowiedni hosting, zarejestruję domenę, wykonam witrynę, bądź zmodernizuję obecną a na koniec ją wypozycjouję. Oferuję innowacyjne rozwiązania z zakresu projektowania przejrzystych serwisów, sklepów e-commerce , a dodatkowo stron www gorzów w oparciu o autorski system zarządzania CMS. Do każdego zlecenia podchodzę osobiście z należytą starannością. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Gorzów Wlkp., woj. lubuskie.

www.admr.p9.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Newsy z Wrocławia

Wrocław jest miastem z wieloletnią tradycją. Jako miasto skrywa w sobie kilka dotychczas nie odkrytych tajemnic. Fascynuje wielu poszukiwaczy przygód i jest obiektem zainteresowania historyków. Podczas drugiej wojny światowej Festung Breslau broniło się dłużej niż sam Berlin. Niemała część miast została wtedy bezpowrotnie zniszczona. Niemała część kamienic nie została przenigdy odbudowna, gdyż cegły ze zniszczonego Wrocławia wywożone była na odbudowę stolicy. Tamte czasy bez powrotu minęły. Wrocław stał się prężnie rozwijającą się stolicą dolnego śląska. Dzięki sprawnej administracji , a ponadto przedsiębiorczości lokalnych inwestorów, dolny śląsk jest jendym z najlepiej funkcjonujących województw. Masowe małe i średnie przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych podnoszą produkcję regionu. W ostatnich latach udało się zfinalizować większe kontrakty, dzięki czemu kilka światowych organizacji przeniesie swoją produkcję do Polski, a dokładniej na dolny śląsk. Wspomniane fakty sprawiają, że Wrocław jest miejscem wyjątkowym z wielu względów.

www.wrocław.biz | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  bielizna

Kobiety to cudowne wytworzania, ubrane czy nie ubrane tożsamo piękne. Ale odziane w skąpą bardzo zmysłową bieliznę pobudzają nasze zmysły do czerwoności. Bielizna damska która jest na dzień dzisiejszy oferowana na rynku to nie to co było kiedyś, to tysiące różnych wzorów. Bielizna nie musi być wcale wulgarna, wręcz całkiem inaczej dzisiaj producenci bielizny już nie szokują jak kiedyś dziurką w kroku, czy kolorem czerwonym, takie rzeczy w branży bieliźniarskiej już się nie sprawdzają. Kobiety a także mężczyźni są dzisiaj coraz bardziej wymagający, oczekują nowych doznań, bielizna musi być dziełem sztuki, musi skrzętnie zakrywać to co jest do zakrycia ale odkrywać i to co działa na wyobraźnię. Bielizna producentów tj. Obsessive to prawdziwy szał zmysłów ,nie widziałem dotąd tak pięknej stylistyki w produkowaniu bielizny. Bieliznę dzisiaj można nabyć za grosze, za 50 zł można nabyć przepiękny komplecik czy haleczkę którą sprawdzimy mojej kobiecie ogromną radość ,a też samym sobie. Bielizna jest dzisiaj tak uwodzicielska że faktycznie cieżko przejść obok niej obojętnie.

www.etk-fashion.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2