Witamy w naszym katalogu stron

  Truck1 - samochody ciężarowe

Portal ogłoszeniowy. Reklamujemy samochody ciężarowe, ciągniki siogłowe, przyczepy, naczepy i inną technikę. Naszym celem jest zachęcić nabywców z Unii Europiejskiej, Europy Wschodniej oraz Azji i Afryki do odwiedzania naszej strony i korzystania z ofert przedstawionych na niej.Portal jest stworzony w siedmiu wersjach językowych, co pozwala na odwiedzanie przez potencjalnych klientów z całego świata.

www.truck1-pl.com | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Autokomis Bydgoszcz

Bydgoska autogiełda motoryzacyjna jest serwisem internetowym, który skupia w sobie największą bazę ogłoszeń motoryzacyjnych. Jest to portal dla wszystkich zainteresowanych kupnem i sprzedażą aut nowych jak i używanych. System jest darmowy dzięki czemu bez ponoszenia dodatkowych kosztów można dodać nowe ogłoszenie do naszej bazy danych. System zawiera także dodatkowe opcje wyróżnienia ogłoszenia. Dla osób prywatnych i autokomisów przygotowaliśmy specjalne narzędzia do stworzenia prywatnej wizytówki wyłącznie z ich ogłoszeniami. Udostępniamy także system partnerski dla chcących zarobić użytkowników.

www.bydgoskagielda.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Nauka jazdy Szczecin

Nauka jazdy Szczecin Auto Test - Kandydatów na kierowców szkolimy od 1991 roku. Organizujemy kursy na kategorię: A1, A i B w trzech punktach miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Posiadamy pojazdy Renault Clio, Yamaha SR 125 SR 250 i YBR 250, (takie jak na egzaminie państwowym). Nasi wykładowcy to doświadczeni instruktorzy, którzy w bezstresowej atmosferze zapoznają Cię z tajnikami bezpiecznego poruszania się po drogach. Z nimi nie musisz się bać żadnego egzaminu. Nauka jazdy Szczecin Auto Test w latach 2006, 2007 i 2008 osiągnęła najwyższą zdawalność w Szczecinie! U nas sale wykładowe wyposażone są w komputery, programy komputerowe (takie jak na egzaminie państwowym), projektory multimedialne, filmy szkoleniowe, fantom (na którym sobie trochę poćwiczysz, jak udzielać pierwszej pomocy) itp. Posiadamy plac manewrowy przy biurze na ul. Chopina 14 Szczecinie w pobliżu centrum egzaminowania WORD.

www.auto-test.szczecin.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0