Witamy w naszym katalogu stron

  Klub Alfa Romeo

Alfaholicy są klubem skupiającym miłośników oraz posiadaczy samochodów Alfa Romeo. Na stronie znajdziesz historię Alfy, charakterystykę modeli i opisy napraw. Klubowe życie się na naszym forum, gdzie możesz zamówić gadżety Alfa Romeo oraz znaleźć pomoc i przyjaciół. W dziale spoty możesz umówić się na zlot posiadaczy Alfy Romeo z Twojego rejonu. Raz do roku nasz klub organizuje kilkudniowy ogólnopolski zlot z atrakcjami motoryzacyjnymi.

www.alfaholicy.org | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 1

  Klub Alfa Romeo Polska - OSMMAR

Pragniemy przybliżyć Wam ideę , która powstała w sieci kilka lat temu a jej celem jest zintegrowanie mocno podzielonego środowiska polskich Alfisti. Przez ostatnie lata bardzo wiele osób dokładało swoją cegiełkę tworząc ogólny zamysł projektu . Dzięki staraniom grupy pasjonatów projekt zaczął nabierać realnych kształtów i w połowie roku 2009 osiągnął status prawny. Tak właśnie powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Marki Alfa Romeo w skrócie OSMMAR . Na naszych stronach znajdują się niezbędne informacje dotyczące statutu stowarzyszenia , jego cele oraz palny współpracy z klubami i forami internetowymi skupiającymi fanów marki Alfa Romeo w Polsce . Nadrzędnym celem OSMMAR jest ugruntowanie i ciągłe poszerzanie współpracy z Fiat Auto Poland tak by każda ze stron czerpała wymierne korzyści ze współdziałania , co - mamy nadzieję przełoży się na umocnienie wizerunku marki Alfa Romeo w Polsce . Zapraszamy do odwiedzenia strony www.osmmar.org i naszego forum

osmmar.org | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Forum Alfa Romeo Klub Polska

Forum ogólnopolskiego klubu Alfa Romeo, który skupia miłośników, pasjonatów i użytkowników samochodów Alfa Romeo. Jest to największe forum dyskusyjne o tej marce w Polsce. Co dzień pojawiają się setki nowych postów, wszystkie są starannie sprawdzane przez naszych moderatorów, którzy pilnują porządku na naszym forum. Dzięki użytkownikom, którzy w zdecydowanej większości są zapalonymi Alfisti dowiesz się wszystkie o marce Alfa Romeo - naprawach, konserwacji użytkowani. Najłatwiej o informacje na temat popularnych modeli takich jak: Alfa 156, Alfa 166, Alfa 155, Alfa 147 czy Alfa 145. Jednak i dla miłośników bardziej niszowych modeli zawsze znajdzie się pomoc. Oczywiście poza zagadnieniami technicznymi dzięki forum klubowicze także miło spędzają czas. Najwięcej rozrywki dostarcza dział Forum ogólne o Alfa Romeo, w którym użytkownicy wymieniają się ciekawymi linkami np. do filmików, newsów, zdjęc czy nawet zdjęć kobiet.

www.forum.alfaholicy.org | Szczegóły | wyświetleń: 4 | Głosuj Głosów: 0

  Podlaski Klub Alfa Romeo

Klub motoryzacyjny skupiający miłośników marki Alfa Romeo z Podlasia. Nasz klub nosi nazwę Klub Alfa Romeo Podlasie i działa od 3 lat. Spotykamy się na wielu spotach, zlotach, wymieniamy informacjami nt. awarii, spalania. W naszej galerii znajdziesz zdjęcia ze zlotów i oczywiście nasze samochody Alfa Romeo. Jeśli potrzebujesz pomocy lub kontaktu z klubowiczami z Podlasia zapraszamy na nasze Klubowe Forum o Alfa Romeo. Zapraszamy wszystkich Alfisti!

www.pkar.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0