Witamy w naszym katalogu stron

  Projekty domów z wjazdem od południa - Archeton.pl

Archeton.pl to jeden z największych katalogów zawierający prawie 900 gotowych projektów domów jednorodzinnych oraz ponad 50 projektów garaży. Każdy znajdzie u nas projekt dla siebie. W ofercie posiadamy projekty domów z wjazdem od południa, domów nowoczesnych, tradycyjnych oraz domów parterowych.

Premium
www.archeton.pl | Szczegóły | wyświetleń: 9 | Głosuj Głosów: 2

  Ewnętrza - Indywidualne projektowanie wnętrz przez internet. Ceny juz od 699 zł

Ewnętrza to biuro architektoniczne realizujące indywidualne projekty wnętrz za pomocą platformy internetowej. Portal Ewnętrza wykonuje projekty wnętrz klientom, którzy wypełnili ankietę opisującą jak ma wyglądać ich wymarzone mieszkanie. Portal Ewnętrza powstał po to aby na dobry projekt wnętrza stać było nie tylko bogatych ludzi.Nasze biuro architektoniczne promuje dobrą estetykę w aranżacji wnętrz, funkcjonalność oraz współczesny design na szerszą skalę w niskiej cenie. U nas indywidualne projekty wnętrz zaczynają się już od 30 zł za metr kwadratowy. Zamawiając projekt wnętrza ostateczną wersje otrzymujesz już po 14 dniach od zamówienia. Już dziś stać Cię na indywidualny projekt swojego wymarzonego mieszkania. www.ewnetrza.com.pl biuro@ewnetrza.com.pl tel.kom.660-111-807

Premium
www.ewnetrza.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 3 | Głosuj Głosów: 1

  Architektura wnętrz Kraków

Pracownia architektoniczna FRS ARCHITEKCI zajmuje się architekturą wnętrz. Nasi architekci zaprojektują wnętrze twojego mieszkania, domu, biura. Wykonujemy projekty architektury wnętrz Kawiarni, Restauracji, Klubów, Salonów fryzjerskich, klubów fitness. Projektujemy wnętrza obiektów użyteczności publicznej. Wykonujemy następujące projekty z dziedziny architektura wnętrz : aranżacja wnętrza domu, aranżacja wnętrza kuchni, aranżacja salonu, projekt łazienki. Wszystkie nasze projekty zawierają fotorealistyczne wizualizacje 3D. FRS ARCHITEKCI Architektura wnętrz Kraków może poszczycić się wieloma zrealizowanymi projektami oraz zadowoleniem klientów.

Premium
www.frs-architekci.pl | Szczegóły | wyświetleń: 2 | Głosuj Głosów: 1

  Certyfikaty dla developerów

Świadectwa Energetyczne najwyższej jakości, wykonywane przez ekspertów i osoby z dużym doświadczeniem w branży to bezpieczeństwo i pewność, którą możemy Wam zagwarantować. CertEnergia zdobyła umiejętności w Polsce i za granicą. Oferujemy monity energetyczne, certyfikaty energetyczne, świadectwa zużycia energii. Zapraszamy do serwisu firmy Cert Energia pod adresem www.CertEnergia.pl

Premium
certenergia.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 1

  Hale stalowe architekt

Biuro specjalizujące się w projektach obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada nowatorski system hal. Jest to nowoczesny i wyjątkowo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który non stop jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Biuro zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Naczelną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie ustalonym z klientem, kładąc nacisk na rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zmniejszyć czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa budynku.

Premium
www.budberg.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  KB Projekt - projekty domów

KB Projekt – Projekt domu. Nasze biuro architektoniczne zaprasza wszystkich myślących o budowie domu do zapoznania się z bogatym katalogiem gotowych projektów domów, które dostępne są na stronie www.kbprojekt.pl. Jest to wyjątkowa oferta, w której znaleźć można między innymi: - projekty domów jednorodzinnych, - projekty domów wielorodzinnych, - projekty domów z poddaszem, - projekty domów parterowych, - projekty domów wiejskich, - projekty willi i rezydencji, - projekty domów z drewna, - projekty w stylu podhalańskim, - projekty domów nowoczesnych, - projekty dworków, Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z naszą ofertę gotowych projektów budynków komercyjnych i gospodarczych. Budowa np.: domu weselnego może się okazać strzałem w dziesiątkę. Nasz katalog projektów komercyjnych obejmuje przykładowo projekty: garaży, warsztatów, restauracji, zajazdów, karczm, hoteli, pensjonatów, domów ślubnych, biurowców, przedszkoli, SPA. Zachęcamy do składania zamówień na projekty indywidualne

Premium
kbprojekt.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

  Zakładanie ogrodów Wrocław

Młoda i prężnie rozwijająca się firma świadczącą usługi ogrodnicze dla firm oraz osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją. Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace. Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym.

Premium
www.polskiogrod.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Wykładziny Ampel Group

Firma Ampel powstała w 1989 roku. Od 20 lat importujemy wykładziny obiektowe, które dostarczamy do największych spółek budowlanych, takich jak Skanska, Budimex, Mostostal, Hochtief, a także do setek mniejszych firm wykończeniowych. Sprzedajemy również bezpośrednio do szkół, szpitali, hoteli czy też biur. Miarą naszego sukcesu są stałe dostawy wykładzin do wszystkich salonów Orange w Polsce. Od lat zaopatrujemy też największą polską sieć hoteli Gromada. Rocznie sprzedajemy kilkaset tysięcy m2 wykładzin obiektowych. Obsługujemy inwestycje na terenie całego kraju. Nasz magazyn w Suchym Lesie oferuje na bieżąco prawie 100 tys. m2 różnych rodzajów wykładzin w rolkach i w płytkach, które dostarczamy przy pomocy niezawodnych firm spedycyjnych. Oferujemy wykładziny takich producentów jak: Fatra, Gerflor, Lano, Balta. Zaopatrujemy się bezpośrednio w fabrykach i nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem.

Premium
ampel.com.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Pracownia Architektury, projekty architektoniczne, projekty wnętrz, świadectwa energetyczne

Specjalizacja naszej pracowni to projekty architektoniczno-budowlane, projekty wnętrz i małej architektury oraz certyfikaty energetyczne.Biuro projektowe prowadzone jest przez czynnych zawodowo architektów z uprawnieniami budowlanymi, wpisanych do zawodowej izby architektów. Wykonujemy też adaptacje, wszelkie inwentaryzacje - każdego obiektu, projekty przebudowy, rozbudowy, domy jednorodzinne, wielorodzinne. Jeżeli szukasz dobrego architekta zgłoś się do nas. Zapraszamy.

www.pracownia-projekty.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Rolety Lublin

W ofercie firmy ALPLAST-ST umieszczone są rolety Lublin, żaluzje, verticale a także wiele innych dodatków do wnętrz stanowiących doskonałą dekorację okienną oraz zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi. Wszystkie artykuły są najwyższej klasy. Zapraszamy.

www.alplastst.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2  3  4