Witamy w naszym katalogu stron

  Praca za granicą

Eurotemp to międzynarodowe biuro pośrednictwa pracy dla wszystkich klientów, których interesuje praca za granicą. Zapewniamy przyzwoite warunki mieszkaniowe a także wynagradzanie w cyklu tygodniowym. Na stronie zamieszczono uzyskane certyfikaty i wyróżnienia.

www.eurotemp.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Worker.pl- Agencja Pracy Tymczasowej, Pośrednictwo

Agencja pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy specjalizująca się w rekrutacji i wynajmie pracowników w Polsce i za granicą na wyjątkowo korzystnych warunkach. Specjalizujemy się w rekrutowaniu wysokiej klasy specjalistów w branżach głownie przemysłowej, produkcyjnej i budowlanej ale nie tylko. Nasze bogate doświadczenie przy realizacji wielu międzynarodowych projektów pozwala nam na podjęcie się realizacji zleceń rekrutacyjnych w każdej branży i na każde stanowisko.

www.worker.net.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Pisanie cv

W celu uzyskania profesjonalnego CV stwarzamy możliwość pomocy w pisaniu cv. Profesjonalne pisanie cv przyczynia się do zwiększenia szans by otrzymać wymarzoną pracę. Konstrukcja CV i listu motywacyjnego musi być ukierunkowana pod dane stanowisko. Jeśli tego jeszcze nie wiesz zapoznaj się z naszymi wskazówkami lub skorzystaj z usługi pisania cv. Na stronie znajduje się wiele wskazówek dotyczących jak pisać poprawnie cv i list motywacyjny, gdzie i jak szukać pracy to wszystko może ułatwić Tobie ubieganie się o pracę lub zmienić dotychczasową.

www.pisaniecv.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Zwrot podatku z Holandii - szybkie zwroty

W ogromnej liczbie przypadków czasami kilka osób, które w tym samym czasie zgłosiły się do spółki rozliczającej podatki otrzymuje zwroty podatku w odstępach nawet kilkumiesięcznych. Dlaczego? Ponieważ Holendrzy nie załatwiają spraw chronologicznie, lecz losowo. Czas nadzieja na zwrot podatku holenderskiego wyłącznie w małym stopniu uzależniony jest od rozliczającej spółki. Żadna firma nie ma możliwość wpłynąć na urząd skarbowy, żeby ten rozpatrzył jej sprawy w szczególności. Deklarowane więc przez spółki "najszybsze zwroty" to wyłącznie chwyt reklamowy, który nie odpowiada rzeczywistości i jest kłamstwem. W ogromnej liczbie przypadków nabywcy domagają się od spółki rozliczającej informacji, których firma nie ma możliwość mieć, przykładowo. o tym kiedy nastąpi zwrot podatku. Decyzję wydaje holenderski urzędnik, a nie firma rozliczająca. I nne nadużycie dotyczy tworzenia przez niektóre spółki na osobistych serwisach internetowych sposobności śledzenia, na jakim etapie jest sprawa kontrahenta. Jest to fikcja!!! Tych etapów nie posiada tak kilka, by można było mówić o wieloetapowości sprawy. Po złożeniu zeznania podatkowego trzeba czekać na decyzję (Aanslag) holenderskiego urzędu podatkowego (Belastingdienst) i to są wszystkie etapy. W celu odzyskania podatku holenderskiego nie musimy wypełniać wielu ankiet. Niemal wszystko można załatwić z firmami rozliczającymi podatek holenderski także korespondencyjnie, nawet nie wychodząc z lokalu. Wypełnione druki można dostarczyć w dogodny dla klienta metodę np. pocztą tradycyjną, mailem lub osobiście.

zwroty-podatkow.eu | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Doradztwo personalne

Doradztwo personalne, jakie Państwu oferujemy, to zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta w zakresie doboru odpowiednich pracowników. Celem naszej firmy jest jak najlepsze zrozumienie specyfiki Państwa biznesu oraz kultury panującej w firmie, aby w ten sposób móc dokonać selekcji najlepszych spośród kandydatów Znalezienie odpowiedniego pracownika nie należy do zadań najłatwiejszych. Dlatego warto te zadanie powierzyć specjalistom, którzy w tej dziedzinie mają bogate doświadczenie. Oferujemy Państwu szeroko rozumiane doradztwo personalne. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stałe, jak i w rekrutacji personelu tymczasowego.

www.recruitmentsolutions.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0