Witamy w naszym katalogu stron

  Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa

Psychoterapeuta pracujący z problematyką; kryzysów życiowych, depresją, lękami, stresami, zaburzeniami odżywiania, kryzysami związanymi z okresem dojrzewania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania- rozwoju osobistego.

www.radoscrozwoju.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Zespół jelita drażliwego

Witryna reklamująca preparat przynoszący ulgę w wielu przypadłościach, takich jak: zespół jelita drażliwego, nudności, wzdęcia, zgaga i inne. W nagłych dolegliwościach działa już w ciągu 5-30 minut od momentu zażycia. To bezpieczny i przetestowany preparat.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

www.iberogast.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

  Medycyna naturalna twoim przyjacielem

Chelatowany wapń z magnezem zawarty w Strong Bones występujący w proporcji 2:1 zgodnie z naturą, doskonale się wchłania i jest podstawą w oczyszczaniu organizmu z kwasicy metabolicznej.Chelaty wapnia oczyszczają organizm z nieorganicznych złogów toksycznego wapnia,który osadza się w stawach,naczyniach krwionośnych i nerkach w postaci piasku i kamieni.Duet wapniowo-magnezowy zapobiega osteoporozie i artretyzmie,w porannym sztywnieniu stawów,bólom krzyża,lumbago, problemom kostno-stawowym,w neuralgiach,rwie kulszowej,u dzieci w wzroście drugich zębów,przeciw próchnicy,nastolatkom przeciw bólom kości w okresie wzrostu,zaburzeniu wzrostu i w rozmiękczeniu kości,częstym złamaniom kości,u kobiet w ciąży i karmiącym piersią,drętwieniu kończyn,mrowieniu w nogach,skurczom łydek,różnego rodzaju chorobom neurologicznym, reguluje poziom melatoniny i zapewnia sen,w SM,epilepsji.Niezbędny w chorobach sercowo naczyniowych,miażdżycy, cholesterolu,układzie krążenia,chorobach serca,żylakach,nadciśnieniu,zawale.Odtruwa w cukrzycy,podagrze,nadwadze.Brak wapnia powoduje wzrost bólów miesiączkowych,wskazany w okresie menopauzy-brak powoduje problemy z zaśnięciem,nerwami i bólami głowy.Brak wapnia w organizmie powoduje około 140 chorób.Badania wykazują,że brak tego minerału w organizmie powoduje raka. Bez chelatowanego wapnia z magnezem nie ma zdrowia.

www.cudownenoni.pl | Szczegóły | wyświetleń: 1 | Głosuj Głosów: 0

  Masaż Zielona Góra

W czasach gdy mamy zbyt wiele zajęć i cierpimy na nadmiar stresu powinniśmy poszukać miejsca w którym nie tylko skutecznie można zwalczyć niedoskonałości własnego ciała, lecz również ukoić zmysły i zadbać o zdrowie. Moja oferta obejmuje kompleksowe zabiegi odnowy biologicznej poprawiające nie tylko urodę, ale także kondycję i samopoczucie. Bazuję na terapiach naturalnych, wysokiej jakości biokosmetykach, naturalnych olejkach i profesjonalnym sprzęcie.Stosowane przezemnie metody są nieinwazyjne i bezbolesne,oraz zapewniają szybkie i długotrwałe efekty. Przychodząc do Salonu każdy może być pewien, iż nie będzie obiektem eksperymentów.

www.biostudio.zgora.pl | Szczegóły | wyświetleń: 0 | Głosuj Głosów: 0

1  2  3  4  5  6